نمایش دادن همه 3 نتیجه

42%تخفیف
smsmarketing

دوره صوتی افزایش فروش با بازاریابی پیامکی

آموزش بازاریابی پیامکی
بدون امتیاز 0 رای
بازاریابی پیامکی به عنوان یکی از روشهای بازاریابی که بسیار کارآمد است نیاز به آموزش و اجرای صحیح آن دارد. در این دوره که توسط مسعود صلائی مدیر پشتیبانی مشتریان سابق شرکت سیگنال ادز ارائه می شود شما به صورت عملی با اجرای کمپین موثر بازاریابی پیامکی آشنا میشوید.  

این محصول برای کیست ؟

این محصول برای همه کسانی که به دنبال افزایش فروش با بازاریابی پیامکی یا smsmarketing هستند مناسب می باشد. مانند کارشناس دیجیتال مارکتینگ،پرفورمنس مارکتنیگ، فروش، مدیر کسب و کار ، کارشناس کمپین و هرکسی که مسئول افزایش فروش شرکت می باشد.

کاربرد محصول چیست ؟

محصول افزایش فروش با بازاریابی پیامکی به شما کمک میکند که با روش ارزان و بهینه پیامک کمپین های بازاریابی و فروش مبتنی برا پیامک راه اندازی کنید و پیامک را به عنوان یک کانال موثر به کمپین های خود اضافه کنید.   این محصول باعث افزایش دریافت لید، مشتری و در نهایت خرید محصول یا خدمات شما می شود. توجه کنید که بازایابی پیامکی علی رغم اینکه ساده به نظر می رسد اما جزئیات فراوانی از جمله کال تو اکشن، کپی رایتینگ پیامک و نحوه پیگیری لید دارد که بسیار مهم می باشد.

*توجه :

1- این دوره صوتی می باشد 2- پس از خرید محصول شما عضو یک کانال تلگرام پرایوت می شویدو همه درس های دوره اونجا آپلود شده است و به همه محتوای دوره پس از خرید به صورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت. 3- این دوره یک ماه پشتیبانی دارد و هرگونه سوالی داشته باشید میتوانید از مدرس دوره بپرسید.
1
0
500,000 289,000 تومان
35%تخفیف
دوره مدیریت ارتباط با مشتری به زبان ساده

دوره مدیریت ارتباط با مشتری به زبان ساده|آموزش CRM

ارتباط با مشتری برای کسب و کارهای کوچک
بدون امتیاز 0 رای
در دوره مدیریت ارتباط با مشتری شما با برنامه وفادارسازی مشتری و راه اندازی مرکز تماس برای کسب و کار خودتون آشنا میشوید. از اصول تئوری مدیریت ارتباط با مشتری تا راهکاری عملی ویژه و متناسب انواع کسب و کار آنلاین و آفلاین و کوچک و بزرگ در این دوره مورد آموزش داده می شود. این دوره به صورت آنلاین هر جمعه به مدت 2 ساعت برگزار می گردد.
8
0
1,500,000 980,000 تومان
50%تخفیف
بهزودی
آموزش فروش

آموزش فروش

غیرحضوری
بدون امتیاز 0 رای
به زودی آموزش فروش قرار میگیرد
120
0
199,000 99,000 تومان