قیمت 980,000 تومان

اشتراک گذاری :
0 دیدگاه 239 بازدید
دسته بندی کسب و کار
بدون امتیاز 0 رای
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1402
در دوره مدیریت ارتباط با مشتری شما با برنامه وفادارسازی مشتری و راه اندازی مرکز تماس برای کسب و کار خودتون آشنا میشوید. از اصول تئوری مدیریت ارتباط با مشتری تا راهکاری عملی ویژه و متناسب انواع کسب و کار آنلاین و آفلاین و کوچک و بزرگ در این دوره مورد آموزش داده می شود. این دوره به صورت آنلاین هر جمعه به مدت 2 ساعت برگزار می گردد.
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید

سی آر ام چیست؟

بیشتر افراد از سی آر ام برای اشاره به مدیریت ارتباط با مشتری و عده ای هم برای بازاریابی ارتباط با مشتری استفاده میکنند.

سی آر ام هرچه که نامیده می شود.به طور قطع یک فرآیند کسب و کار است که روی مشتریان متمرکز شده است.برخی هم از سی آر ام برای کاربردهای نرم افزاری آن نام میبرند. 

دوره مدیریت ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتریان

اما آیا سی آر ام صرفا داشتن یک نرم افزار و ثبت اطلاعات مشتریان است؟ قطعا جواب این سوال منفی است. در دینای امروز حتی شرکت های بزرگی داکیومنت های بزرگ فقط برای فرآیند پاسخگویی به مشتری دارند. کارشناسی که به عنوان نیروی پشتیبانی مشتری شما وارد می شود باید با فرآینده های شما و نحوه پاسخگویی شما به مشتریان آشنا باشد. 

نظرسنجی مشتری
پشتیبانی مشتریان

مثالی میزنم. مشتری از شما یک موبایل خرید میکند و بعد از اینکه این موبایل را تحویل گرفت قصد بازگشت آن به شما را دارد. فرآیند شما برای این مواقع چیست؟ چگونه پاسخ میدهید؟ در چه صورت مشتری میتواند محصول را مرجوع کند؟

در فرآیندهای بازاریابی خود چگونه از سی آر ام استفاده میکنید؟ چه برنامه ای دارید که مشتری شما چرن (ریزش) نکند.نرخ چرن شما چقدر است؟ آیا از فرآیندهای بازگشت مشتری برای ریتنشن استفاده میکنید؟

این موارد را اتومیشن کرده اید؟

اگر مشتری با شما تماس گرفته است تیکت آن را به چه نحوی ثبت کردین؟

از kpi های مرکز تماس چه میدانید؟ کدام یک را به طور عملی در شلوغی و کمپین های خود استفاده کرده اید؟ اگر یک شاخص بالا برود کدام یک تغییر میکند یا برعکس؟ 

نقشه سفر مشتری را چگونه ترسیم میکنید؟

همه این موارد در این دوره جامع به زبان آسان به شما آموزش داده می شود.

سرفصل های دوره

  • شناخت پرسونای مشتری
  • آشنایی با CRM
  • آشنایی با KPI های پشتیبانی مشتریان
  • سفر مشتری
  • نوشتن فرآیندهای موفقیت مشتری
  • لحن در ارتباط با مشتری(تماس،دایرکت،سوشال و … )
  • آشنایی با ecrm
  • برنامه های وفادارسازی مشتری
  • شیفت بندی و مدیریت منابع انسانی در پشتیبانی

سفر مشتری یا custmoer jurney شامل 5 بخش هست که دو بخش آخر شامل خدمات مشتریان و وفاداری مشتری هست. هزینه بازگشت مشتری جدید و وفادار و مشتری که شما را به صورت رایگان معرفی مکیند خیلی کمتر از به دست آوردن مشتری جدید است. اما بسیاری از شرکت ها به این دو بخش توجه کمتری دارند. crm یا مدیریت ارتباط با مشتریان از بخش های کلیدی هر کسب و کار است که باید فرآیندهای آن را بدانید تا بتوانید با استراتژی و عملکرد مناسب بهترین خدمات مشتریان را داشته باشید. در آموزش مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM شما کامل به صورت تئوری و عملی با مفاهیم این صنعت آشنا می شوید.

این دوره مناسب مدیران کسب و کار،مدیران پشتیبانی مشتریان،خدمات مشتریان و یا سی آر ام،نیروهای فروش یا مدیران فروش و همچنین متخصصین بازاریابی و بازاریابی دیجیتال مناسب است.

دوره به صورت فیلم ضبط شده هر جمعه آپلود میگردد.تاریخ شروع دوره از دی 1402 می باشد.طول دوره 8 هفته به مدت دو ماه می باشد.

با خرید دوره ارتباط با مشتری شما ویدیوهای دوره رو دریافت میکنید. شرکت میکنید.همچنین  اسلایدها  به همراه جزوه دوره در اختیار شما قرار میگیرد.

بله شما در گروه تلگرامی عضو خواهید شد و پشتیبانی حتی بعد از دوره به مدت 6 ماه انجام خواهد شد و همه سوالات شما پاسخ داده می شود.

بله در صورتی که ناراضی بودین حتی پس از پایان دوره کل مبلغ دوره به شما بازمیگردد.

مشاهده بیشتر
0 دانشجو
8
ارتباط با مشتری برای کسب و کارهای کوچک
8
8

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
980,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
درباره مدرس
مسعود صلائی
مسعود صلائی
مدرس ارتباط با مشتری

مسعود صلائی سابقه 6 سال ارتباط با مشتری در شرکت های شاتل،باسلام،سیگنال ادز و بلوبانک به عنوان کارشناس،کارشناس ارشد و مدیر را داشته است.

نمایش پروفایل

از این مدرس